Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

W wielu zawodach obejmujących przede wszystkim pracę biurową zachodzi potrzeba spędzania długich godzin w tej samej pozycji siedzącej. Jak doskonale wiadomo, jest to pozycja po prostu pasywna, w ramach której ciało nie pracuje. Jest to niekorzystne dla zdrowia ze względu na utrzymywanie nieprawidłowej postawy dodatkowo obciążającej kręgosłup. W tej kategorii naszego sklepu internetowego nie brakuje wyjątkowych elementów wyposażenia biura, które szybko pozwolą na dobre zapomnieć o tym częstym problemie. Specjalny stołek do siedzenia ma zupełnie inną budowę, niż standardowe krzesło biurowe. Taka forma niesie za sobą wiele zalet podczas codziennego użytkowania, z czego zdecydowanie najważniejszą jest możliwość zachowania odpowiedniej postawy ciała w trakcie długich godzin pracy siedzącej. Podobnie funkcjonują również pufy, równie chętnie wybierane przez użytkowników, co widać w ich opiniach. Pufy siedzące stanowią doskonałą alternatywę dla dobrze znanych rozwiązań, takich jak standardowe krzesła, ponieważ skłaniają całe ciało do ciągłej pracy. Wysiłek mięśni podczas takiej pracy siedzącej jest niewidoczny, ale jednocześnie ma on bardzo pozytywny wpływ na samopoczucie zarówno podczas wykonywania swoich zawodowych obowiązków, jak i po zakończeniu pracy. Wybierając odpowiedni taboret czy stołek do siedzenia w prosty sposób możesz zadbać o to, aby każdy pracownik mógł mieć na uwadze swoje zdrowie również podczas godzin pracy.

Pufy, taborety, stołki

Pufa Mickey Medley 62054 żółty

Pufa Mickey Medley 62054 żółty

Producent: Profim
Cena: 1 396,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pufa Mickey Medley 67006 błękitny

Pufa Mickey Medley 67006 błękitny

Producent: Profim
Cena: 1 396,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pufa Mickey NX-10 szary

Pufa Mickey NX-10 szary

Producent: Profim
Cena: 1 306,00 zł
szt.
zobacz więcej

Specjalny stołek balansujący do pracy - oferta sklepu internetowego

Praca siedząca kojarzy się przede wszystkim z brakiem ruchu, związanym z przyjmowaniem określonej pozycji i pozostawaniem w niej na wiele długich godzin. Rzeczywiście może tak być przy wykorzystaniu jedynie tradycyjnych elementów wyposażenia biura. Gdy jednak zdecydujesz się na zakup innowacyjnego stołka balansującego do pracy szybko przekonasz się o tym, że również w pozycji siedzącej Twoje ciało może pracować aktywnie. Jak sama nazwa wskazuje, do utrzymania odpowiedniej pozycji na takim taborecie konieczna jest praca nad równowagą ciała poprzez wyważone balansowanie. Nie ma więc mowy o przyjęciu pozycji zgarbionej czy nawet półleżącej, która w długofalowej, wielogodzinnej perspektywie ma zgubny wpływ na prawidłową postawę ciała. Stołek balansujący skutecznie zapobiega wystąpieniu takiej sytuacji - z uwagi na jego budowę, niemożliwe jest utrzymanie się w komfortowej pozycji siedzącej bez pracy nad równowagą. W tym procesie będą pracowały przede wszystkim dolne części ciała, co sprawia, że możliwe jest także znaczna poprawa krążenia w tym obszarze.

Nowoczesny stołek do siedzenia - opinie, cena

Pracując na standardowych krzesłach o dużo niższej cenie i niepotwierdzonej jakości bardzo trudno jest zapobiec pojawieniu się bólu w obrębie kręgosłupa, związanego z ciągłym utrzymywaniem nieprawidłowej postawy ciała. Opinie użytkowników jasno wskazują na to, jak skutecznie ciało pracuje dążąc do uzyskania odpowiedniej pozycji na wspomnianym wcześniej taborecie. Po pewnym czasie korzystania z takiego elementu wyposażenia biurowego przestaniesz zwracać uwagę na pracę, jaką nieustannie wykonuje Twoje ciało. Dzięki temu staje się to naturalny nawyk, niesamowicie pozytywnie wpływający na utrzymanie odpowiedniej postawy ciała nie tylko w pracy, ale również przez cały dzień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl