O firmie

Jesteśmy polską firmą o bogatym doświadczeniu w branży wyposażenia wnętrz biurowych. Sprzedajemy ergonomiczne krzesła biurowe przeznaczone do codziennego użytku przez cały dzień do wielu firm i instytucji. Marka Geret powstała, aby solidne krzesła biurowe sprawdzone w trudnych warunkach biurowych mogli nabywać także klienci indywidualni.

Sklep internetowy Geret to także nasza odpowiedź na zmieniające się potrzeby w systemie pracy. System Home Office zostanie z nami – czy to w większym, czy w mniejszym stopniu. Aby praca zdalna mogła być efektywna, biuro w domu powinno zostać odpowiednio wyposażone. Jednym z najważniejszych narzędzi, w domowym biurze jest krzesło biurowe.

W Geret oferujemy szeroką gamę krzeseł i foteli biurowych w cenach producenta. Utrzymujemy długotrwałe, kilkudziesięcioletnie relacje z dostawcami. Mamy rygorystyczne standardy jakości. Za tym, co sprzedajemy, stoi nie tylko nasza uczciwość i doświadczenie, ale także wielcy i odnoszący sukcesy producenci o doskonałych markach i renomie.

Wszystkie nasze produkty są fabrycznie nowe i pochodzą bezpośrednio od czołowych w branży producentów, takich jak Flokk, Profim, Vank, Bejot, Kleiber i wielu innych. Nigdy nie sprzedajemy używanych lub tanich imitacji. Nasze krzesła biurowe pochodzą od zaufanych producentów i są objęte doskonałymi gwarancjami, certyfikatami, aby zapewnić Ci maksymalny komfort, niezawodne użytkowanie i trwałą wartość, za którą zapłaciłeś.

Cenimy sobie zadowolenie klienta i staramy się tworzyć i rozwijać trwałe relacje z naszymi klientami, z wieloma z nich mamy przyjemność współpracować już kilkanaście lat. Nasza misja jest prosta: być najlepszym sklepem internetowym z krzesłami biurowymi.

Dlaczego warto kupić u nas?

✅ Produkty Oryginalne-Nowe
✅ Krzesła Najwyższej Jakości
✅ Długi okres Gwarancji
✅ Bezpieczne Połączenie
✅ Darmowa Dostawa
✅ Mamy solidne korzenie w branży mebli biurowych

Jesteśmy pewni, że zamawiając w Geret, otrzymasz najlepszą jakość, komfort i cenę dostępną na rynku krzeseł biurowych. Wybór krzesła biurowego to ważna decyzja. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. 

Skontaktuj się z nami!

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl