Fotel ERGOHUMAN LE01 - skóra czarna

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 2 896,00 zł 2896.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Grospol
Kod produktu: Ergohuman Plus Elite LE01 (skóra czarna), Grospol

Opis

Fotel Ergohuman Plus Elite LE01 (skóra czarna), Grospol

Specyfikacja:

 • Baza: aluminiowa polerowana podstawa
 • Kolor oparcia: czarna skóra naturalna
 • Kolor tapicerki siedziska: czarna skóra naturalna
 • Kolor elementów plastikowych: czarne
 • Mechanizm: synchro z Joystickiem
 • Podłokietnik/Oparcie/Zagłówek: regulowane
 • Rodzaj kółek: miękkie fi11h65SB

Ergohuman Plus LE to ergonomiczne, trwałe fotele biurowe od lat obecne na międzynarodowych rynkach. Posiadają szereg rozwiązań ergonomicznych, dbających o Państwa komfort pracy. Do najważniejszych zaliczyć należy: dynamiczną podporę części lędźwiowej kręgosłupa, regulowany zagłówek, profilowane oparcie o regulowanej wysokości, podłokietniki regulowane w kilku płaszczyznach, regulowana głębokość siedziska, synchroniczny mechanizm ruchowy. Ergohuman Plus Elite LE to także nowoczesne rozwiązania funkcjonalne, do których zaliczamy m.in Joystick znany już w serii IOO, którym regulują Państwa podstawowe funkcje fotela: wysokość siedziska, głębokość siedziska, wychylenia oparcia względem siedziska. W wersjach LE fotel tapicerowany jest naturalną skórą licową najwyższej jakości.

✅ Fotel o zwiększonej wytrzymałości dla Użytkowników o wadze do 150 kg. Wytrzymałość fotela potwierdzona atestem.
✅ Prezentowana wersja LE01 oznacza czarny kolor oparcia i siedziska w naturalnej skórze licowej
.

 
Inne wersje kolorystyczne tego modelu:

 

Mechanizm:

Ergohuman Plus Elite LE wyposażony został w synchroniczny mechanizm ruchowy. Po zwolnieniu blokady (za pomocą Joysticka), oparcie wychyla się w ruchu synchronicznym z siedziskiem naśladując ruch Użytkownika w fotelu. Wychylenie oparcia podążające za ruchem pleców Użytkownika jest znacznie wyraźniejsze i szybsze aniżeli ruch siedziska. Siła oporu jaki stawia oparcie podczas wychylenia jest regulowana co pozwala dostosować ją do wagi Użytkownika. Użytkownik w każdej chwili ma również możliwość blokady wybranej pozycji wychylenia oparcia i siedziska. Mechanizm umożliwia ponad to regulację głębokości siedziska, a więc jego odległości od oparcia. Dzięki tej właściwości, funkcje oparcia będą dostępne zarówno dla niskich jak i wysokich Użytkowników, a przednia część siedziska nie będzie uciskać uda.

Podłokietniki

Fotel wyposażony jest w podłokietnik regulowany w 4 płaszczyznach :

 • góra - dół, pozwala na dostosowanie jego wysokości tak aby przedramię ułożone było pod kątem 90 stopni do tułowia, co znacznie odciąża mięśnie pleców podczas długiej pracy w pozycji siedzącej. Zakres regulacji wysokości podłokietnika to 7 cm.
 • odległość nakładki od siedziska, pozwala na dostosowanie rozstawu podłokietników zarówno dla niskich, jak i wysokich Użytkowników.
 • odległość nakładki od oparcia, pozwala na jej dostosowanie do długości przedramienia użytkownika.
 • kąt położenia nakładki w zakresie +/- 15 stopni ,skierowanie nakładek do wewnątrz siedziska ułatwia pisanie na klawiaturze, zaś ich skierowanie na zewnątrz ułatwia swobodne wstawanie z krzesła.

Podstawa Jezdna:

Fotel posiada pięcioramienną podstawę, która wykonana jest z polerowanego aluminium. Oprócz walorów estetycznych, główną zaletą takiego rozwiązania jest brak elementów spawanych, co znacznie wydłuża jej trwałość.

Siłownik:

Płynną regulację wysokości zapewnia siłownik pneumatyczny o zakresie regulacji 100 mm. Zewnętrzna obudowa jest chromowana. Jak cały fotel objęty jest wydłużoną gwarancją w systemie od drzwi do dzrwi. Najwyższą jakość tego elementu zapewnia Certyfikat Badania DIN 4550 Klasse 3.

Oparcie:

Profilowane, tapicerowane naturalną skórą licową w kolorze czarnym. Oparcie na około 1/3 długości posiada wyodrębnioną część lędźwiową, która porusza się we wszystkich kierunkach reagując na ruch Użytkownika i gwarantując odpowiednie podparcie lędźwi w każdej pozycji. Oparcie wyposażone jest w regulacje wysokości możliwą bez konieczności wstawania z fotela. Możemy je zablokować na 4 różnych poziomach wysokości. Siła jaka niezbędna jest do poruszenia podpórki lędźwiowej jest większa aniżeli w często porównywanej serii IOO.

Zagłówek:

Tapicerowany skórą licową tak jak całe oparcie fotela. Posiada regulację wysokości (w zakresie 5 cm) oraz regulację kąta nachylenia. W odróżnieniu od zagłówka serii IOO pozwala na wybór zablokowanie wybranej wysokości i kąta nachylenia.

 

Gwarancja:

Fotel objety jest pakietem "Dłuższa Gwarancja Plus", który wynosi 5 lat, system od "drzwi do drzwi" dla Państwa pełnego komfortu.

Certyfikaty:

Fotele Ergohuman PLUS Elite posiadają Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Wdrożeń i Badań Przemysłu Meblarskiego.

Wyrób spełnia wymogi ergonomiczne oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 1 grudnia 1998 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku wyposażonym w monitory ekranowe.

Wymiary :

Siedzisko: 505 (szerokość) x 365-430 (głębokość)


 Zamów

Mogą zainteresować Cię również

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl